Rekonstrukce bytů

Stavební práce

Podlahová krytina

Vybacení pro školy

Kancelářský nábytek

O nás

Firma „Ladislav Janda - PROMM„ byla založena jako výhradně rodinná společnost v roce 1993.

Logo

V té době byly naším nosným programem dodávky kancelářského a školního nábytku, podlahových krytin včetně pokládky a v neposlední řadě také prodej a montáž tabulí do škol a firem.

Postupně s rozvíjejícím se trhem jsme na základě poptávek zákazníků rozšířili svoje služby pro školy a firmy také o malířské práce, a tím tak nabídli komplexnější služby, takže bylo možné si u nás objednat například vymalování kanceláří, výměnu a pokládku koberců a zařízení místností novým nábytkem a židlemi.

Vznikly také naše nové internetové stránky, díky kterým se výrazně rozšířil okruh zákazníků.

Dnes již poskytujeme služby nejen firmám, školám a úřadům ale i soukromým osobám, a to realizacemi od interiérových stavebních úprav až po dodávky nábytku, kuchyňských linek a mnoho dalšího.


Cílem společnosti je zajištění komplexních služeb pro naše zákazníky:

Ze zkušenosti víme, že:

  • každé stavební dílo je individuální
  • každý investor má speciální požadavky
  • ke každé zakázce je nezbytně nutný odborný, komplexní a individuální přístup

Nerozlišujeme malé a velké investory. Každý, kdo požaduje stavební práce, je pro nás stejně důležitý a má právo na plné uspokojení svých požadavků. Firma se neupíná pouze na region svého sídla, je schopna působit kdekoliv je nutné v rámci zakázky.


Ukázka práce z naší Fotogalerie

Topení, elektroinstalace, podlahy, úprava interiérů, obklady, dlažby, schodiště - Dřevostavba Všejany Pokládka lina - ZŠ Jana Wericha Pokládka podlahy - Žižkov Schody Oprava fasády - Česká zemědělská univerzita Oprava komínového tělesa - CITY EMPIRIA, a.s.

telefonemail

Kontaktujte nás


Mobil:   +420 736 486 386                                                E-mail:  ladislav.janda@promm.cz

TOPlist